Share this content on Facebook!
18 Nov 2021

Huawei wprowadził inny smartwatch w Chinach. Azjatyckie przedsiębiorstwo obejmuje uruchomienie Huawei Look at Slot w Chinach wiele miesięcy po zdobyciu smartwatcha na całym świecie. Spojrzenie na zawiera solidny 1. 64-calowy model AMOLED, który pokazuje plus, jest wyposażony w profesjonalnego fitness z kreskówek, w tym 10-dniową kopię zapasową pliku zasilania. Huawei Look at Accommodate pokazuje, że Huawei Strap 6 ma jednak szereg innowacyjnych zalet. smartwatch huawei watch gt 2 elegant 42mm złoty


Głoszenie o nowym miejscu, Rishi Kishor Gupta, wice główny projektant, Shopper Business Enterprise Set, Huawei China, powiedział: „Dzięki silnemu dążeniu do poszerzenia wiedzy na temat zdrowia i dobrego samopoczucia oraz ćwiczeń dotyczących wszystkich naszych perspektyw, z pewnością mamy wypuścił wszystkie nasze najgorętsze smartwatche, HUAWEI LOOK AT Slot w Chinach. Chiny były niezwykle ważnym sektorem, aby projekt HUAWEI był sygnałem z uznaniem dla wszystkich naszych prawdziwych perspektyw, z pewnością ogłosiliśmy również kilka całkiem stymulujących funkcji o zmniejszonej fazie dla wszystkich naszych najgorętszych smartwatchów. Wszystkie te dobre urządzenia do noszenia mogą stanowić podstawę przełomowego know-how, a ponadto jesteśmy przekonani, że wszyscy nasi potencjalni klienci mogą znaleźć prawdziwe koszty w narzędziach. ”

Huawei Spójrz na zakwaterowanie: ilość plus różnorodność

Huawei Look at Accommodate zostanie wydany w Chinach podczas 8 990 rupii. Smartwatch może być całkowicie dostępny na rynku internetowym Amazon, aby uzyskać perspektywy na rozpoczęcie działalności w Chinach Nie zapomnij o parze krajowej z 2021 r. Dostępny jest Huawei Look at Accommodate w wielu rozwiązaniach do kolorowania paska na rękę, takich jak Sakura Light Red, Region Pink oraz Graphite Dark. Wraz z mocnym wprowadzeniem, potencjalni nabywcy otrzymają całkowicie darmowy telefon Huawei Smaller Speaker wraz z opłatą za Twój Huawei Look at Accommodate.


Comments

There isn't any comment in this page yet!

Do you want to be the first commenter?


New Comment

Full Name:
E-Mail Address:
Your website (if exists):
Your Comment:
Security code: