Share this content on Facebook!
18 Nov 2021

Routery są zazwyczaj najważniejszą pomocą w codziennym życiu, na którą większość ludzi nigdy nie patrzy. Jeśli podczas korzystania z routera wystąpią problemy, może on uciec od całego procesu, który jest podatny na oprogramowanie szpiegujące lub może być atakowany przez hakerów internetowych.

W tym momencie najnowszy odcinek oprogramowania szpiegującego jest zwykle skierowany do wielu ulubionych routerów. Analitycy zajmujący się środkami bezpieczeństwa zaobserwowali oprogramowanie szpiegujące o nazwie BotenaGo, które zawiera również pewną niesławną technikę bokserską. Zaangażuj się, a może po prostu kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak sprytne, sprytne oprogramowanie TELLY zwykle znika ze spyware. router huawei b311
 
Jeśli masz z dowolnego routera w liczbie, musisz podjąć środki, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia epizodu. Przeczytaj przeznaczony na istotne sposoby obrony routera.


Oprogramowanie szpiegujące BotenaGo zostało stworzone, aby wykorzystywać aż trzydzieści trzy luki obejmujące unikalne modele routerów oprócz sprzętu IoT.

Ten spyware trzyma się budowania backdoora w routerze, a także cierpliwości czeka na pomoc w odcinku. Przedmiot czai się o północy w alei powrotów, a gdy narzędzie chce przejść przez tę alejkę w doku 19412, przedmiot uderza. BotenaGo następnie łączy się z produktem, aby pomóc osadzić społeczności, a także uzyskać dostęp do poufnych informacji.

Ale jeśli twój router lub sprzęt IoT otrzyma uszkodzony z BotenaGo, złodzieje mogą wykorzystać te osoby do przemocy botnetowej obok stron internetowych lub może zobaczyć, że programy dystrybuujące są przeznaczone do wiadomości-śmieci. Oprócz tego, że cyberprzestępcy prowadzący to oprogramowanie szpiegujące mogą wkrótce przekształcić ten ładunek, a także współpracować z BotenaGo przeznaczonym do różnych nikczemnych wymagań.


Comments

There isn't any comment in this page yet!

Do you want to be the first commenter?


New Comment

Full Name:
E-Mail Address:
Your website (if exists):
Your Comment:
Security code: